Užsienio kalbų kursai

     Kiekviena tauta turi savo gimtąją kalbą. Kalbos mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą, nes jomis komunikuojame ir per jas suvokiame pasaulį. Kalba – tai bilietas į platųjį pasaulį. Užsienio kalbos mokėjimas mums padeda pažinti kitas pasaulio šalis, lengviau susirasti draugų kurie papasakos apie šalį, kalbos filosofiją, apie kultūrą, papročius.  Užsienio kalbos leidžia prisijungti prie pasaulinės bendruomenės, keistis informacija, bendradarbiauti, rengti bendrus projektus, rasti naujų pažinčių, rasti darbą.

Išmok Prancūzų kalbą KITAIP!

Tobulek online - prancuzu kalbos kursai

7 savaičių ONLINE kursas

Nors keliavimas ir apribotas, negalime keliauti ir pamatyti kitas šalis, bet niekas neuždraus pasimėgauti Prancūzijos kultūra ...

Jei visada svajojai patirti, išjausti ir pažinti prancūzų kultūrą, geriausia tai daryti mokantis kalbos. Juk kalba, tai tautos mąstymo išraiška. Savo kalba tauta perteikia savitą pasaulio suvokimo būdą.

Kviečiame Tave į kupiną atradimų prancūzų kalbos mokymosi kelionę! Kartu mes galime:

- Ne tik nuo nulio išmokti bazines prancūzų kalbos taisykles, naudingus žodžius, bet ir sužinoti įdomius pasisakymus (ir nusikeikimus... ups).

- Taip pat sužinoti daug įdomių, neįprastų faktų apie prancūzišką kultūrą ir taip susipažinti su prancūzų kultūra kitaip!

- Pamokose išgirsite anksčiau negirdėtų tradicijų, istorijų ir patarlių…

- Nuostabiai praleisite laiką su bendraminčiais.

Po kursų Jūs ne tik, kad nebijosite užsisakyti Paryžiuje tradicinėje prancūziškoje kepyklėlėje "baguette", bet ir savo mylimajam ar mylimajai ištarti “Je t’aime, mon amour”.

Data: 2021 m. vasario 2d.

Registruokitės kursui el. paštu:  clotilda.tyla@gmail.com arba telefonu: +37064102565

Trumpai apie dėstytoją:

Clotilde Solange - prancūzė, gyvenanti Vilniuje jau 10 metų. Jau 7 metus sėkmingai veda privačias prancūzų kalbos pamokas ir mažiems, ir dideliems. Organizuoja prancūzų teatro užsiėmimus vaikams, kuria įvairius kūrybinius projektus. Taip pat yra profesionali aktorė ir dainininkė, tad savo kursuose siekia mokyti kalbą žaismingai ir kūrybiškai.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite aktualiausias naujienas bei geriausius straipsnius tiesiai į el. paštą.

Sekite „Tobulėk online“ naujienas bei įrašus Facebook

Seminarai, mokymai, kursai, knygos internetu                               

@ 2021 Tobulėk online | Visos teisės saugomos