Technologijos ir verslas

Tobulėk online - seminarai, mokymai, kursai internetu

Mėgiama veikla ištrina ribą tarp darbo bei laisvalaikio. Norite ir jūs laisvai keliauti po pasaulį bei dirbti ten, kur tik pageidaujate ir tokį darbą apie kurį svajojate? Čia rasite seminarus, mokymus, kursus, kurie galbūt paskatins jus keisti specialybę, o jei dar neturite, galbūt rasite naują, registruokitės į mokymus ir ženkite pirmą žingsnį naujo gyvenimo link!

Galvojant apie ilgalaikes karjeros perspektyvas, įdomų darbą, verta paanalizuoti, kokių specialistų paklausa ateity tik didės. Viena sparčiausiai augančių sričių – IT sritis. Jau daugelis iš mūsų neįsivaizduotume savo kasdienybės be kompiuterio, išmaniojo telefono ir kitų panašių technologijų, o informacinių technologijų svarba versle taip pat yra milžiniška, kaip ir kitose gyvenimo srityse. Įgijus programavimo ar dizaino pagrindus, socialinių tinklų administravimo pagrindus, galima rinktis, kuria linkme toliau specializuotis ir nesunkiai prisitaikyti prie besikeičiančios situacijos. Rinkai reikalingi įvairūs specialistai – nuo testuotojų iki skaitmeninės rinkodaros specialistų. Paklausykite, pažiūrėkite seminarus, mokymus, kursus, mokykitės ir tobulėkite.

Verslas, pardavimai, rinkodara, vadovavimas  - kursai, seminarai, mokymai skirti norintiems išmokti verslo vadybos, asmeninio efektyvumo, biuro administravimo, darbų saugos, investavimo, pardavimų, personalo vadybos, projektų valdymo, rinkodaros / marketingo ir dar daug kitų mokymų.

E-prekybos pradžiamokslis ABC: nuo idėjos, prekių asortimento formavimo iki sėkmingo starto!

Tobulėk online - seminarai, mokymai, kursai internetu

* Pirmasis online seminaras E-prekybos pradžiamokslis “Idėja” skirtas turintiems idėją prekiauti internetu, tačiau nežinantiems nuo ko pradėti ar abejojantiems idėjos pasirinkimu. Šie mokymai supažindins su pagrindinėmis e-prekybos funkcijomis, padės numatyti trumpalaikes ir ilgalaikes e-verslo perspektyvas, išsigryninti turimą idėją.

* Antrojo seminaro “Asortimento formavimo dirbtuvės” metu mokysimės prekių asortimento formavimo subtilybių. Dalyviai sužinos kur ir kaip ieškoti tiekėjų, kokią bendradarbiavimo formą pasirinkti, kokius kiekius prekių gaminti ar pirkti.

* Trečiasis seminaras E-prekybos pradžiamokslis “Startas” skirtas puikiai veikiančios elektroninės parduotuvės kūrimui, būtinų e-prekybos elementų įdiegimui ar jau turimos el.parduotuvės vystymui. Dalyviai mokysis kurti turinį, tinkamai pateikti prekes, matuoti veiklos rezultatus.

* Ketvirtasis seminaras E-prekybos pradžiamokslis “Rinkodara” skirtas siekiantiems pritraukti pirkėjų srautą į savo el.parduotuvę ar kitą prekybos platformą bei didinti pardavimus. Jo metu mokysimės kurti individualią rinkodaros strategiją kiekvienam verslui, atsižvelgiant į turimus resursus, vertybes bei keliamus tikslus.

E-prekybos mokymų seriją sudaro keturi moduliai:

I: E-prekybos pradžiamokslis “Idėja” 2021.02.15

II:  Asortimento formavimo dirbtuvės, 2021.02.18

III: E-prekybos pradžiamokslis “Startas”, 2021.02.22

KUR?

Online seminarai arba nuotoliniai mokymai internetu. Seminarai vyksta Zoom.us platformoje  (seminaro nuorodą atsiųsime renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus).

APIE:

Mokymus veda Alma Užusienė, verslininkė, turinti dvylikos metų darbo patirtį e-prekybos srityje, nuo nulio kūrusi ir vysčiusi e-komercijos projektus Lietuvos ir užsienio rinkoms.

Vebinaras : Mobili progamėlė ar|reklama?

Tobulekonline.lt - seminarai, mokymai, kursai internetu

Susipažinkite su mobilia programėle VipVip ir jos plačiomis galimybėmis!

Vebinaras, kuris vertas penkių žvaigždučių, apie 5 naudas, kurios gali įtakoti verslą ir pajamas, įsidiegus VipVip sistemą.

*Paskaičiuosime kaip veikia klientų lojalumo progama;

*Rasime skirtumus tarp virtualių kortelių ir plastikinių;

*Sužinosite, kaip lengvai gauti naujų klientų;

*Išgirsite kodėl DABAR reikia įsidiegti mobiliąją programėlę VipVip.

Lektorė: Marketingo specialistė Jolanta Račkienė

Data: vasario 11 d. 19.00 val. zoom platformoje

Registracija:  vyksta iki 02.11 15.00 valandos.     Prisijungimo nuorodą gausite po registracijos.

El.paštu : laikoplanavimogidas@gmail.com

Instagram : vipvipkristina

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite aktualiausias naujienas bei geriausius straipsnius tiesiai į el. paštą.

Sekite „Tobulėk online“ naujienas bei įrašus Facebook

Seminarai, mokymai, kursai, knygos internetu                               

@ 2021 Tobulėk online | Visos teisės saugomos